Straten plattegrond 1966

Dordrecht en omgeving 1966 - schaal 1:8500 (ca. 52,5 x 84 cm, J.C. Binkhorst, aug. '66)
(uitgave van MORKS Drukkerij en Uitgeverij N.V. Loverstraat 1 tel. (01850) 33 38 84 - Dordrecht)(prijs f 2,25)


DORDRECHT
Straten
Aagje DekenstraatG 8, 9
AalbersestraatK 8
AalscholverstraatE 14, F 14
AardappelmarktB 9
Aarstraat, KrommeC 18, D 18
Abel TasmanstraatJ 8
Abraham KuyperwegJ 10, K 9, 10
AchterhakkersD 7, 8
Achter KloosterC 10
AchteromD 9, 10
AchterwegG 11, H 11, 12, I 12
AchthoevenstraatL 3, 4, M 3, 4
A.C.W. StaringstraatG 9
AdelaarstraatD 13, E 13
Adjudant H.P. KosterstraatB.C. 17
Admiraal de RuyterwegG 6, H 6, I 6, J 6, K 6, 7, L 7
AdmiraalspleinJ 7
Adolf van NassaustraatG 10
Adriaan van AltenastraatE 11
Adriaan van BlijenburgstraatE 10
Adriaan van OstadestraatH 9
Aerssenstraat, vanI 7
Agnesstraat, AlbertinaE 8
Aert de GelderstraatF 10, G 10
AlbardaplantsoenK 9
Albert CuypsingelE 9
Albert NeuhuisstraatH 8, 9
Albertina AgnessstraatF 10, G 10
AlblasstraatB 14, 15
AldebaranhofK 12
AlexanderstraatF 11
Almondestraat, vanI 7, J 7
AlmsvoetstraatF 11, 12
Altenastraat, Adriaan vanE 11
Amalia van SolmsstraatF 9, 10, G 9
AmbonstraatF 12
AmeliahofC 11
AmerstraatB 14
AmprestraatF 6
AmstelwijckwegL 3, 4, 5, 6
AnjelierstraatF 11
Anna van BurenstraatH 10
Anna PaulownastraatF 10, 11, G 10
Anna van SaksenstraatH 10
Anthonettahof, JozinaD 9
AntareshofK 12, L 12
Anthonie CamerlingstraatE 11
Apolstraat, LouisG 8, H 7, 8
Appelsteiger, GroteC 10
Appelsteiger, KleineC 10
ArchimedesstraatG 6, H 6
Arend MaartenshofC 10, D 10
AugustijnenkampC 10
Aukesstraat, DouweJ 7
AzijngangD 9
  
BaanhoekwegB 17, 18, C 18, 19, 20
Baden PowelllaanC 14, D 13, 14
BadwegC 13, 14
Baerleplantsoen, vanE 8, 9, F 8, 9
Baerlestraat, vanF 8, 9
BagijnestraatD 9
BagijnhofD 9, 10
Bakstraat, HogeD 8, E 8
Bakstraat, LageD 8, E 8
Balenstraat, MatthijsD 9, 10
BalistraatE 12, F 12
BanckertstraatI 7, J 7
BankastraatD 12, E 12, 13, F 13
Barentszstraat, WillemI 6, J 6
BarkstraatI 7
Beatrixstraat, PrinsesG 10, H 10
Beckmanplantsoen, WiardiJ 8, 9
BeekmanstraatC 16
Beerenbrouckweg, Ruys deJ 8, K 8
Beerstraat, KleineK 12, 13
Beetsstraat, NicolaasG 9, H 9
BeinemastraatB 16, C 16, 17
BellevuestraatE 8
BelsteigerD 9
BeneluxpleinE 6
BeneluxwegF 6
BerckepadD 11
BerkelstraatC 18
BethlehempleinD 9
Betje WolffstraatG 8
BeurssteigerC 9
Beverenstraat, Corn. vanE 10
BeverwijckspleinD 9, E 9
BeverwijckstraatD 9, E 9
BezemerhofD 8
BiesboschstraatC 12
BilderdijkstraatG 8, 9
BillitonstraatD 12, E 13
Binnen KalkhavenD 7, 8
Binnen WalevestB 9, C 8, 9
BisschopstraatG 8
Blanckenburgstraat, vanF 7, G 7
BlauwpoortspleinC 8
BlekersdijkD 10, E 10
BlekershofD 10
Blesstraat, DavidH 8
Blijenburgstraat, Adr. vanE 10
BleijenhoekB 11
BlindeliedengasthuisstraatC 9
BloemhofC 11
BloemstraatF 11
Bloys van TreslongstraatI 7, J 7, 8
Bockstraat, Theophile deG 8, H 7, 8
BoeierstraatI 8
BoeroestraatE 13
Boeijenstraat, 's HeerC 9
Bolsingel, FerdinandD 11, E 10, 11
BolwerkB 10
BomkadeC 8, D 8
BoogjesD 8, 9
BoomstraatB 10
Borgesiusplantsoen, GoemanK 9
BorneostraatD 12, E 12
Bosboomstraat, JohannesH 9
Bosboom ToussaintstraatF 9, G 8, 9
BoshamerstraatG 8
BosstraatJ 10
Bosseplantsoen, vanI 9
BoterdiepstraatC 19
BoterslootD 10, 11, C 11
BotgenssteigerD 9
BotgensstraatD 9
Bothastraat, LouisE 11
Bourbonstraat, Charlotte deF 10, G 10
Brakelstraat, Jan vanI 7
Brandts BuijsstraatF 7
BrederostraatF 8
Breestraat, KorteC 9, D 9
Breestraat, LangeD 9
BreitnerstraatG 7, 8
BrikstraatI 7
BrinkmanstraatJ 8
BrouwersdijkF 8, G 8, 9, H 9
Buiten KalkhavenD 7, 8
Buiten WalevestB 8, 9, C 8
BuizerdstraatD 13
Burenstraat, Anna vanH 10
Burg. de RaadtsingelE 8, 9, 10
BurgemeesterspoortjeB 11
Buijsstraat, BrandtsF 7
  
CallandstraatN 7
CallenburgstraatJ 6
CallistolaanL 10
Camerlingstraat, AnthonieE 11
CamphuizenstraatF 8, G 8
Casimirstraat, ErnstG 9
CastorstraatK 12
Catsstraat, JacobF 8, 9
CelebesstraatD 12, E 12
CelsiusstraatH 5
CeramstraatE 13
CereslaanK 10, 11
Chalonstraat, Ren deH 10
Charlotte de BourbonstraatF 10, G 10
Christiaan de WetstraatE 11
Clara en MariahofD 10, 11
ClementstraatG 7, 8
Colignystraat, Louise deG 10
ColijnstraatI 9, J 9
Conventstraat, vanK 7
CoornhertstraatF 7
CopernicuswegL 10, 11, 12, 13
Coppelloweg, Kappeijne v.d.K 8, 9
Cornelis van BeverenstraatE 10
Cornelis EvertsenstraatJ 7, K 7
Cornelis HoutmanstraatJ 7
Cornelis TrompwegJ 7, 8, K 7
Cornelis de WittstraatD 9, 10
Cort van der LindenstraatK 8, 9
Costastraat, Isac daG 8
CrayensteynstraatF 11, 12, 13
CronjstraatE 11
Cupidostraat, JanJ 8
Curtiusstraat, DonkerK 9
Cuypsingel, AlbertE 9
  
DamiatebolwerkB 10
David BlesstraatH 8
De Josseling de JongstraatH 8, 9
Dekenstraat, AagjeG 8, 9
Dekkerstraat, E.D.G 9
De la ReystraatE 11
De RijpstraatK 8
De SitterstraatJ 12
De Savornin lohmanwegJ 8, 9
De VerenigingC 11, 12, D 12
De WaagC 9
DevelstraatB 14
DiepenbrockwegF 7, G 7
DiezestraatD 19
DintelstraatB 15
DistelsteigerB 10
DoelstraatB 10, C 10
DokwegE 6, 7
DolhuissteigerC 8
DolhuisstraatD 8
Domela NieuwenhuiswegK 8, 9
DommelstraatB 15
DonkerstraatJ 9
Donker CurtiusstraatK 9
DongestraatB 15
Doormanweg, KarelI 7, 8
Dorus RijkersstraatJ 8
Douwe AukkesstraatJ 7
DraaiD 7
DresselhuysstraatK 8
Drie GebroedershofC 12
Drie VriendenhofD 10
Dr. SchaepmanstraatF 9, G 9
Dr L.L. ZamenhoflaanD 13
DubbeldamsewegE 10, 11, F 11, G 11, 12, 13, H 13
DubbelhofE 10
DubbelmondestraatF 12
DubbelstraatB 16, C 16
DupperstraatG 8
Duyn v. Maasdamplantsoen v.d.I 9, J 9
DwarsgangC 10
Dijkstraat, EersteC 12
Dijkstraat, TweedeC 12
  
EastonwegJ 12, 13
Eben HazerhofD 9, E 9
E.D. DekkerstraatG 9
EddingtonwegJ 12, K 12
EdisonstraatF 6
EemsteynpleinF 12
EemsteynstraatG 12
Eendstraat, lastigC 10
Eerste DijkstraatC 12
Eerste KunstminhofC 11
Eerste NoordergangC 11
Eerste ReedwarsstraatE 12
Eerste TolstraatG 6
EemkerkstraatF 12
EigenhaardE 11
ElfhuizenD 9
Elleboog, KrommeC 10 D 10
EmmastraatF 11
Engelenburgerkade, KorteC 8
EngelbrechtstraatG 9, 10
ErasmuslaanE 8, F 7, 8
ErkentrudestraatF 12
Ernst CasimirstraatG 9
EsdoornstraatI 10
EngelenburgerbrugC 8
EssenlaanH 1
EssenplantsoenH 10
Evertsenstraat, CornelisJ 7, K 7
Ewijckstraat, vanJ 7
  
FahrenheitstraatH 5
FaradaystraatG 5, H 5
Feithstraat, RhijnvisG 9
Ferdinand BolsingelD 11, E 10, 11
FloresstraatE 13
FortuinhofC 11
Frank van der GoesstraatI 9
Frans HalsstraatH 9
Frans LebretlaanG 7, 8
Frans NaereboutstraatI 8, J 8
FrederikstraatF 10, 11, G 11
FregatstraatI 7
Frisostraat, Johan WillemF 10, G 10
FuutstraatE 14
  
Galenstraat, Jan vanJ 6, 7
GalilelaanJ 6, 7
GasthuishofD 8
Gebroedershof, DrieC 12
GeldelozehofD 8
GeldelozepadD 8, 9
Geldersekade, KorteC 8
Geldersekade, LangeC 8
Gelderstraat, Aert deE 8
GemmahofK 13
Gendtstraat, vanJ 6, 7
GenemanstraatF 13, G 13
Generaal van der HeijdenstraatD 8
Generaal S.H. SpoorstraatC 17, 18
Genestetstraat, P.A. deG 9, H 9
GeulstraatC 17, C 18
GevaertswegD 12
GiessenmondestraatF 12
GiessenstraatB 16, C 16
GlazenstraatF 6, G 6
Godewijckstraat, vanD 9
Godfried SchalckensingelC 11, D 11
Goeman BorgesiusplantsoenK 9
Goesstraat, Frank van derI 9
Goeverneurstraat, J.J.A.G 8, 9
Goghstraat, Vincent vanH 8, 9
GoudenregenstraatH 10
GouwestraatC 18
Goyenstraat, Jan vanH 9
's-GravendeelsedijkE 6, 7, F 5, 6, G 5, H 4, 5, I 4
GravenstraatB 9, C 9, 10
GrevelingenwegA 19, B 19, C 19
GriftstraatC 19, D 19
GroenedijkC 12, D 11, 12
GroenmarktC 9
Groen van PrinstererwegJ 9, K 9
GroothoofdB 10
GroothoofdspoortB 10
Grootlaan, Hugo deF 7, 8
Grootplein, Hugo deF 7, 8
Grote AppelsteigerC 10
Grote KalkstraatD 8
Grote MarktC 9
GrotekerksbuurtC 8, 9
GrotekerkspleinC 8
Grote SpuistraatD 9
Gijnweg, S.M. Hugo vanH 9, 10, I 10, J 10
  
Haenstraat, Jan denJ 7
Hazerhof, EbenD 9, E 9
HalleywegK 12, L 12
HallincqhofC 12, D 12
HallincqlaanD 12, 12
HalmaheirapleinF 13, 14
Hallstraat, vanK 9
Halsstraat, FransH 9
HandelskadeE 6, F 6
HaringstraatD 9
HaringvlietpleinD 19
HaringvlietstraatC 18, 19, D 18, 19
Harpertszoon Trompweg, MaartenI 7, J 7, K 7
Hart NibbrigstraatH 8
HavenstraatE 8
Haven, NieuweB 9, C 8, 9
HavikstraatD 12, 13
Heemskerkckstraat, Jacob vanJ 7, 8
's Heer BoeijenstraatC 9
Heer HeymansuysstraatB 10, 11, C 11
HelenastraatG 10
HeinsiusstraatF 8
HellingenD 8, 9
HelmersstraatG 8
HendrikstraatF 11
Henri PolakstraatK 9, 10
Henritte RonnerstraatH 9
Herman JosinahofD 11
HerradesstraatF 12, 13
HerschelstraatK 12, 13
Heuvelstraat, van denJ 8
Het KruisB 10
Heijdenstraat, Gen. v.d.D 8
Heijeplein, J.P.G 9
Heymansuysstraat, HeerB 10, 11, C 11
Heynstraat, PietK 7, 8
HeysterbachstraatG 12, 13
HilstraatD 9
Hilstraat NieuweD 9
Hobbemastraat, MeindertI 8
HoefijzerstraatB 10, 11
HoekenessestraatF 12
HoekstraatC 11, 12
HoendiepstraatC 19
HofC 10
Hof de VriendschapE 11
Hofje de HoopE 9
HofstraatC 10
Hof WelgelegenD 9
Hoge BakstraatD 8, E 8
Hoge NieuwstraatB 9, C 8, 9
Hogendorpplantsoen, vanI 8, 9
HollanderstraatF 7, G 7
Holstraat, RichardG 6, 7
Holystraat, Muys vanE 9
Hoochstraat,Pieter deH 8, I 8, 9
HooftstraatF 8, 9
Hoogstratensingel, vanD 11
HoogtD 7, 8
HooikadeC 8
Hoop, Hofje deE 9
Houtenstraat, vanJ 10
HoutkopershofD 8
Houtmanstraat, Corn.J 7
HoutsteigerB 10
HouttuinenC 8, 9
HouweningestraatF 11, 12
Hoytemastraat, vanH 8
Hugo de GrootlaanF 7, 8
Hugo de GrootpleinF 7, 8
HunzewegC 18
HuygensstraatF 8, 9
H.W. MesdagstraatG 7, H 7, 8
  
IepenstraatI 10, 11, H 11
Irenestraat, PrinsesG 10, H 10
Isac da CostastraatG 9
Isac SweersstraatJ 7
Isralsplein, JozefH 8
Isralsstraat, JozefG 8, H 8
  
JacobahofC 11
Jacob CatsstraatF 8, 9
Jacob van HeemskerckstraatJ 7, 8
Jacob van LennepstraatG 8, 9
Jacob MarisstraatH 8, 9
Jacob van RuisdaelstraatH 9, I 9
JacobushofC 10
Jan van BrakelstraatI 7
Jan CupidostraatJ 8
Jan van GalenstraatJ 6, 7
Jan van GoyenstraatH 9
Jan den HaenstraatJ 7
Jan LuykenstraatE 8
Jan SchoutenstraatE 10
Jan VethkadeG 7, H 7
JavastraatD 12, E 12
JekerstraatC 17
J.J.A. GoeverneurstraatG 8, 9
J.J.L. ten katestraatG 9, H 9
J.P. HeijepleinG 9
Johan de OudestraatG 9, H 9
Johan de WittstraatD 10, E 9, 10
Johannes BosboomstraatH 9
Johannes SpaanstraatB 13, 14
Johannes VermeerstraatI 8
Johan Wagenaarstraatg 6, 7
Johan Willem FrisostraatF 10, G 10
Jongstraat, De Josselin deH 8, 9
Jorisbrug, SintC 11
Jorishof, SintC 11
Jorisweg, SintC 11, D 11
Josinahof, HermanD 11
Josselin de Jongstraat, DeH 8, 9
Jozef IsralspleinH 8
Jozef IsralsstraatG 8, H 8
Jozina AnthonettahofD 9
Juliana van StolbergstraatG 10
Julianaweg, PrinsesG 10, H 9, 10
JunolaanK 11
JupiterlaanL 10
  
Kalkhaven, BinnenD 7, 8
Kalkhaven, BuitenD 7, 8
Kalkhaven, KorteC 8, D 8
Kalkstraat, GroteD 8
Kalkstraat, KleineD 8
Kappeijne van de CoppellowegK 8, 9
KapteynwegJ 12, K 11
Karel DoormanwegI 7, 8
Karnebeekstraat, vanK 9
KaspershofC 11, D 11
KasperspadC 11, D 10, 11
KastanjelaanH 10, I 10, 11
KastanjeplantsoenI 11
Katestraat, J.J.L. tenG 9, H 9
KattengangB 11
KeizershofD 8
KeizershofstraatD 8
KeplerwegK 12
KerkeplaatA 16, 17, B 17
KerksteigerB 10
KerkstraatC 8
KievitstraatE 13, 14
KilkadeJ 5, 6
KilwijkhofE 8, 9
KilwijkstraatE 8, 9
Kinsbergenstraat, vanK 7
Kleine AppelsteigerC 10
Kleine BeerstraatK 12, 13
Kleine KalkstraatD 8
Kleine SpuistraatD 9
KlipperstraatI 6
Kloosterstraat, van denJ 8
KnolhavenC 9
KnoopmakersgangC 10
KoepelhofD 8, 9
KofstraatI 7
KokmeeuwstraatD 13, E 13
KoldeweystraatG 8
KolfstraatC 10
Kolfstraat, KorteD 10
KomatistraatE 12, F 12
KometenlaanL 10
KoninginnestraatE 8
Koningin WilhelminastraatD 10, E 10
KoningshofC 10
KoningspleinhofC 11
Kooghhof, van derB 10
KorenbloemhofD 8
Korte BreestraatC 9, D 9
Korte EngelenburgerkadeC 8
Korte GeldersekadeC 8
Korte KalkhavenC 8, D 8
Korte KolfstraatD 10
KortenaerstraatJ 7, K 7
Korte NieuwstraatC 10
Korte ParallelwegD 7, E 7
Korte ScheidingswegF 12, G 12
Kosterstraat, Adjudant H.P.B.C. 17
KotterstraatI 6, 7
KraansteigerB 10
KrakerhofC 11
KrammerstraatB 18
KranenburgstraatJ 9
KreekwegK 5, 6
KrispijnsewegE 9, F 9, G 9, H 9
KromhoutC 10, 11, D 10
Kromme AarstraatC 18, D 18
KrommedijkE 11, 12, F 12, G 12, 13, 14
Kromme ElleboogC 10, D 10
Kromme MijdrechtstraatC 18
Kromme RijnstraatC 18, D 18
KrooswijkhofE 10, 11
Krugerstraat, PaulE 11
Kruis, HetB 10
KruisweghofD 11
KuipershavenC 9, 10
Kuyperweg, AbrahamJ 10, K 9, 10
Kunstminhof, EersteC 11
Kunstminhof, TweedeC 11
KwekershofD 8, 9
  
Lage BakstraatC 8, E 8
LakenhofD 8
Lange BreestraatD 9
Lange GeldersekadeC 8
Lange IJzerenbrugstraatC 9
Lastig EendstraatC 10
LatourpadE 10
Lebretlaan, FransG 7, 8
LeeghwaterstraatN 6
LeerambachtstraatF 13
Leeuwenhoekweg, vanH 5, 6
LeeuwstraatK 13, L 13
LekstraatB 14
LeliestraatF 11
LenghenhofD 10
LenghenstraatD 10
Lennepstraat, Jacob vanG 8, 9
LeuvebrugC 8
Limburg Stirumplantsoen, vanI 9, 10, J 9, 10
LindenstraatD 10
Lindenstraat, Cort van derK 8, 9
LingestraatB 14
LodewijkstraatG 9
LoggerstraatI 7
LombardbrugC 9
LombardstraatD 9
LombokstraatE 12
LooiersstraatD 8
Louis ApolstraatG 8, H 7, 8
Louis BothastraatE 11
Louise de ColignystraatG 10
LoverstraatD 9
LorentszstraatG 6, H 6
LoswalwegE 19, F 18
LoudonstraatI 8, 9
LouterbloemenstraatH 5, 6
Luykenstraat, JanE 8
LijnbaanB 11, C 11, 12
LijnbaanwarsstraatB 11
LijsterbesstraatH 10, I 10
  
MaanpleinK 11
Maarten Hartpertszoon TrompwegI 7, J 7, K 7
MaartensgatC 8
Maartenshof, ArendC 10, D 10
Maasdamplantsoen, v.d. Duyn vanI 9, J 9
MaasdwarsstraatB 13
MaasstraatB 12, 13, 14,m 15
MackaystraatK 9
MadeliefstraatF 11
MadoerastraatE 12, F 12
Maespad, NicolaasE 10
Maessingel, NicolaasE 10
MagnoliastraatI 10,J 10
MalusstraatI 10, J 10, 11
Manderstraat, vanE 8, F 8
ManhuissteigerC 9
ManhuisstraatjeC 9
Marcellus SchamperstraatC 11
MarconiwegH 5, 6
Margrietstraat, PrinsesH 10
MariahofD 8
Mariahof, Clara enD 10, 11
MariannestraatF 10, 11, G 11
MariastraatF 11, G 10, 11
MarinbornstraatB 10, C 10, 11
MarispleinH 7, 8
Marisstraat, JacobH 8, 9
Marisstraat, MatthijsH 8, 9
Marisstraat, WillemG 8, H 8
MarkettenwegF 10, 11
MarkstraatB 15
Markt, GroteC 9
MarnixstraatE 8, F 8
MarsdieppleinC 19
MarsdiepstraatC 19
MarslaanL 10, 11
Martensstraat, WillyH 7
Martinus SteynstraatE 11
Marijkestraat, PrinsesH 9, 10
Matena'shofC 11
Matena'spadC 11
MattenkadeB 10
MattensteigerB 10
Matthijs BalenstraatD 9, 10
Matthijs MarisstraatH 8, 9
MauritswegF 9, 10, 11
MauvepleinH 8
MauvestraatH 8
MazelaarsstraatC 8
MecklenburgstraatC 9, 10, H 10
MeelbesstraatH 10, I 10
MeerkoetstraatF 13, 14
Mees ToxopesstraatJ 8
MeidoornstraatH 10
Meindert HobbemastraatI 8
MelkpoortjeB 10
MelkwegpleinK 12, 13
MercuriuslaanK 11, L 11
Merwedehof, NieuweC 11, 12
MerwedestraatA 16, 16, B 13, 14, 15, 16, 17
MerwekadeB 10, 11
Mesdagstraat, H.W.G 7, H 7, 8
MolenstraatD 8
MorenhofD 8
MuntC 10
MuseumstraatC 10, D 10
MusishofE 10
Muys van HolystraatE 9
Mijdrechtstraat, KrommeC 10
MijlwegE 6, F 6, g 6, H 6, I 6, J 6, K 6, L 6
  
Naereboutstraat, FransI 8, J 8
NassaupleinF 10, G 10
Nassaustraat, Adolf vanG 10
NassauwegF 10, G 10, 11, H 10, 11
NeptunuslaanK 11
NessestraatF 12, 13
Neuhuisstraat, AlbertH 8, 9
NewtonstraatG 5, H 5
Nibbrigstraat, HartH 8
Nicolaas BeetsstraatG 9, H 9
NicolaasdwarsstraatC 11
Nicolaas MaespadE 10
Nicolaas MaessingelE 10
NicolaasstraatC 11
NieuwbrugB 10
Nieuwe HavenB 9, C 8, 9
Nieuwe HilstraatD 9
Nieuwe MerwedehofC 11, 12
Nieuwenhuisweg, DomelaK 8, 9
NieuwewegG 11, H 10, 11
NieuwkerkspleinB 10, 11
NieuwkerkstraatB 10
NieuwstraatC 10
Nieuwstraat, HogeB 9, C 8, 9
Nieuwstraat, KorteC 10
NolenswegJ 8, 9, k 9
NoordendijkC 11, 12, D 12, 13, E 13, 14, 15, F 15, 16
NoorderbrugC 11
Noordergang, EersteC 11
Noordergang, TweedeC 11
NoorderkroonstraatK 12, 13
NoorderstraatB 11, C 11
NoordhovewegD 12
Noortstraat, Olivier vanK 7
NijverheidstraatG 5, 6
  
OberonstraatK 11
ObrechtstraatF 7, 8, G 8
Oldenbarneveltplein, vanJ 9
Olivier van NoortstraatK 7
Oranjehof, Prins Willem vanC 11
OranjelaanB 13, C 12, 13, D 12, 13, E 12
OranjeparkE 11
OranjestraatE 12
Oranje VrijstraatpleinE 1
OrionstraatK 12, L 12
Ostadestraat, Adriaan vanH 9
OttostraatG 9, 10
OudelandstraatG 12
OudendijkI 10, J 10, 11, 12, 13
OudenhovenstraatE 9
Oudestraat, Johan deG 9, H 9
  
P.A. de GenestetstraatG 9, H 9
PalingstraatB 10
PapendrechtsestraatA 13, B 13
PapetershofD 8
PapeterspadD 8, E 8
Parallelweg, KorteD 7, E 7
ParklaanC 13, 14
PaterswegH 8, 9, I 8
Paul KrugerstraatE 11
Paulownastraat, AnnaF 10, 11, G 10
PelserbrugC 8
PelserstraatD 8
PettenhofD 11
PiersonstraatJ 10
Piet HeynstraatK 7, 8
Pieter de HoochstraatH 8, I 8, 9
PlanetenlaanK 11, L 11
PlatanenlaanI 10, H 9, 10
PlatanenplantsoenJ 10
Plein 1940-1945B 15, 16
PlutolaanK 11
PluvierstraatD 13, E 13
PoelwijckstraatG 12
Polakstraat, HenriK 9, 10
PolluxhofK 12
PompstraatB 10, 11
PoolsterhofJ 13, K 13
Poortvlietstraat, Tak vanI 9
PopulierenhorstI 10, 11
PopulierenlaanI 10, 11, J 10
PotgieterstraatG 8, 9
PottenkadeC 8
Powellllaan, BadenC 14, D 13, 14
PrinsenstraatD 8
Prins Willem van OranjehofC 11
Prinses BeatrixstraatG 10, H 10
Prinses IrenestraatG 10, H 10
Prinses JulianawegG 10, H. 9, 10
Prinses MargrietstraatH 10
Prinses MarijkestraatH 9, 10
Prinstererweg, Groen vanJ 9, K 9
PrunusstraatI 11
Pyrmontweg, WaldeckG 10, H 9, 10
  
Raadtsingel, Burg. deE 8, 9, 10
RaamstraatD 9
ReaumurstraatH 5
Reedwarsstraat, EersteE 12
Reedwarsstraat, TweedeE 12
Reeweg OostE, 11, 12, 13, F 13, 14
Reeweg ZuidL 7, 8, 9
RegentenhofD 10
ReggestraatC 16
RegulushofL 12, 13
ReigerstraatE 13, 14
ReinkenstraatF 7, G 7
ReitdiepstraatC 19
RembrandtlaanH 9, I 8, 9
Ren van ChalonstraatH 10
ReviusstraatE 8, F 8
Reystraat, De laE 11
Rhijnvis FeithstraatG 9
Richard HolstraatG 6, 7
RiedijkB 10, 11
RiedijkstraatB 11
RigelhofK 12, L 12
RiouwstraatE 12
RivierenpleinC 18
Roelofsstraat, WillemH 9
Roemer VisscherstraatF 9
RoerdompstraatE 13
Ronnerstraat, HenritteH 9
RozendwarsstraatF 11
RozenhofE 8, D 8
RozenstraatF 11
Ruisdaelstraat, Jacob vanH 9, I 9
RuitensteigerC 8
RuitenstraatD 8
Ruys de BeerenbrouckwegJ 8, K 8
Ruyterweg, Admiraal deG 6, H 6, I 6, J 6, K 6, 7, L 7
Rijkersstraat, DorusJ 8
Rijkestraat, Willem deH 10
RijksstraatwegM.N.O. 5
Rijksweg n. 16D 6, 7, E 7, F 6, 7, G 6, H 6, I 6, J 6, K 6, L 6, 7
RijnstraatB 14
Rijnstraat, KrommeC 18, D 18
Rijpstraat, deK 8
  
Saksenstraat, Anna vanH 10
Saksen WeimarstraatF 10, 11
Sarisgang, Sisarijs ofD 9, 10
SaturnuslaanK 10, 11, L 10
Savornin Lohmanweg, DeJ 8, 9
Schaepmanstraat, Dr.F 9, G 9
Schalckensingel, GodfriedC 11, D 11
SchampershofC 11
Schampersstraat, MarcellusC 11
SchaperstraatK 8
SchefferspleinC 9
Scheidingsweg, KorteF 12, G 12
ScheldestraatB 14
SchiestraatB 16, C 16
SchietershofD 9
SchipbeekstraatB 17, C 17
SchoenerstraatI 7
SchokkerstraatI 7
SchoolstraatC 10
SchorpioenstraatK 12, L 12
SchotelstraatG 7, 8
SchotsentuinB 11
Schoutenstraat, JanE 10
SchrijversstraatB 9, 10
SchuitenmakersstraatC 8, 9
Simon StevinstraatG 5, H 5
Singel: 
  Albert CuypE 9
  Burgemeester de RaadtE 8, 9, 10
  Ferdinand BolE 10, 11, D 11
  Godfried SchalckenC 11, D 11
  Nicolaes MaesE 10
  Van HoogstratenD 11
  Van StrijD 8, E 8, 9
Sint JorisbrugC 11
Sint JorishofC 11
Sint JoriswegC 11, D 11
Sisarijs of SarisgangD 9, 10
Sitterstraat, De
SlikveldD 8
Slingelandtshof, vanD 10
Slingelandtslaan, vanD 12
SloperserfC 11
Slotemaker de BrunestraatK 9
SluiswegD 8
S.M. Hugo van GijnwegH 9, 10, I 10, J 10
SmitswegL 9
SnipstraatD 13, E 13
SnoekenhofD 11
SoembastraatE 13, 14, F 13
Solmsstraat, Amalia vanF 9, 10, G 9
SophiastraatF 11
Spaanstraat, JohannesB 13, 14
SpaarnestraatC 18
SperwerstraatD 12
Speijkstraat, vanK 8
SpieghelstraatF 7
Spilbergenstraat, vanJ 7
SpoorhofE 11
Spoorstraat, Generaal S.H.C 17, 18
SportlaanG 7, H 6, 7, I 7
SpuipleinD 9
SpuisteigerD 9
Spuistraat, GroteD 9
Spuistraat, KleineD 9
SpuiwegD 9, E 9
StadhuispleinC 9
StadhuissteigerC 9
StandhasenstraatF 13, G 13
Staringstraat, A.C.W.G 9
StatenpleinC 10
StationspleinE 9, 10
StationswegE 10
SteegoverslootC 10
SteenstraatC 10
StekC 10
StekdwarsstraatC 10, 11
SteltenstraatC 11, 12
SterrenburgpleinK 11, L 11
Steven WiegmanstraatJ 8
Stevinstraat, SimonG 5, H 5
Steynstraat, MartinusE 11
StierstraatK 12
Stirumplantsoen, Limburg vanI 9, 10, J 9, 10
Stolbergstraat, Juliana vanG 10
StoofstraatD 10
StooplaanD 12
SuikerstraatD 8
SumatrapleinE 11, 12
SumatrastraatE 12
SwartenhondtstraatK 7
SweelinckpleinG 7
SweelinckstraatG 7
Sweersstraat, IsacJ 7
  
TaankadeB 10
Tak van Poortvlietstraati 9
TalmawegJ 8, 9, 10
Tasmanstraat, AbelJ 8
Tempelstraat, van denJ 8, 9
Ten Katestraat, J.J.L.G 9
TesselschadestraatF 8, G 8
Theophile de BockstraatG 8, H 7, 8
ThorbeckewegI 9, J 9
TieselensstraatG 12
TimorstraatE 12, F 12
TitanlaanK 10, 11
TjongerstraatC 18
TransvaalstraatE 11, F 11, 12
Treslongstraat, Bloys vanI 7, J 7, 8
TreubstraatK 8
TroelstrawegI 8, J 8
Trompweg, CornelisJ 7, 8, K 7
Trompweg, Maarten HartpertszoonJ 7, K 7, I 7
TuinhofD 11
TulpstraatF 11
TurfsteigerB 10
TolbrugC 9
Tolbrugstraat, LandzijdeC 9
Tolbrugstraat, WaterzijdeC 9
Tollensstraat, H.F.G 8, 9
ToloysenstraatF 11
Tolstraat, EersteG 6
TorenstraatB 10
ToulonselaanE 11
Toussaintstraat, BosboomF 9, G 8, 9
TouwdraaiershofD 10
Toxopesstraat, MeesJ 8
Tweede DijkstraatC 12
Tweede KunstminhofC 11
Tweede NoordergangC 11
Tweede ReedwarsstraatE 12
TweelingenstraatK 12
TwintighoevenwegF 13, G 13
TwintighuizenD 7, 8
  
UranuslaanK 11
  
ValeriusstraatF 7, G 7
ValkstraatD 13
Van AerssenstraatI 7
Van AlmondestraatI 7, J 7
Van BaerleplantsoenE 8, 9, F 8, 9
Van BaerlestraatF 8, 9
Van Beverenstraat, CornelisE 10
Van BlanckenburgstraatF 7,G 7
Van BosseplantsoenI 9
Van ConventstraatK 7
Van der Duyn van MaasdamplantsoenI 9, J 9
Van EwijckstraatJ 7
Van GendtstraatJ 6, 7
Van GodewijckstraatD 9
Van HallstraatK 9
Van den HeuvelstraatJ 8
Van HogendorplantsoenI 8, 9
Van HoogstratensingelD 11
Van HoutenstraatJ 10
Van HoytemastraatH 8
Van KarnebeekstraatK 9
Van KinsbergenstraatK 7
Van den KloosterstraatJ 8
Van der KooghhofB 10
Van LeeuwenhoekwegH 5, 6
Van Limburg StirumplantsoenI 9, 10, J 9, 10
Van ManderstraatE 8, F 8
Van OldenbarneveltpleinJ 9
Van Poortvlietstraat, TakI 9
Van SlingelandtshofD 10
Van SlingelandtsstraatD 12
Van SpeijkstraatK 8
Van SpilbergenstraatJ 7
Van StrijsingelD 8, E 8, E 9
Van den TempelstraatJ 8, 9
Van der ZaanstraatK 7
VarkenmarktC 9
VechtstraatB 15
VeersteigerB 9
VenloostraatC 9
VenuslaanL 10, 11
Vereniging, DeC 11, 12, D 12
VerhulststraatF 7, G 7
Vermeerstraat, JohannesI 8
VestC 10, 11, D 9, 10
VeststraatB 11, C 10, 11
Vethkade, JanG 7, H 7
VierlinghstraatN 6
ViermolenshofC 11
Vincent van GoghstraatH 8, 9
ViolenstraatF 11
ViottakadeF 7, G 7
VisbrugC 9
VismarktC 9
Visscherstraat, RoemerF 9
Vissertraat, DeI 8, 9
VisstraatC 9, D 9
VlakB 9
VleeshouwersstraatC 9
Vliegenstraat, W.H.I 9, 10
VlietwegE 7, 8, F 7
VlotlaanC 13
VlijwegC 13
VogelpleinD 12
VolkerakpleinC 18
VolkerakwegC 17, 18
VoltastraatF 6
VondelstraatF 8, 9
VoorstraatB 10, C 8, 9, 10, D 8, 9
VorensaterstraatF 13, G 13
VorrinklaanJ 10, K 10
VossiusstraatF 8, G 8
VrankenstraatB 10, C 10
VredehofC 11
Vriendenhof, DrieD 10
Vriendschap, Hof deE 11
VriesepleinD 10
VriesepoortshofD 10
VriesestraatC 9, 10, D 10
VriesestraatsteigerC 9
VriesewegD 10, 11, E 11
Vrijstaatplein, OranjeE 11
VijverwegC 13, 14
  
Waag, DeC 9
WaalstraatB 14
Wagenaarstraat, JohanG 6, 7
Waldeck PyrmontwegG 10, H 9, 10
Walevest, BinnenB 9, C 8, 9
Walevest, BuitenB 8, 9, C 8
WantijparkC 14, 15, D 14, 15
WantijplantsoenC 13, 14
WantijstraatB 13
WarmoezierspadD 10, 11
WaterbeekstraatD 10
WaterhoenstraatE 14
WattstraatF 6
Weedeweg NZF 13
Weedeweg ZZF 13
WeeshuispleinB 10
WeeshuisstraatB 10
WeeskinderendijkE 7, F 7
Weeskinderendijk, BenedenF 7
Weeskinderendijk, BovenF 7
Weimarstraat, SaksenF 10, 11
WeissenbruchstraatH 8
Welgelegen, HofD 9
WerkenmondestraatG 12, 13
Wetstraat, Christiaan deE 11
Wiardi BeckmanplantsoenJ 8, 9
W.H. VliegenstraatI 8, 9, 10
WibautstraatJ 8, 9
Wiegmanstraat, StevenJ 8
WieldrechtsewegJ 6, K 6, L, 3, 4, 5, 6
Wieldrechtse ZeedijkL 3, M 2, 3, N 2
WielhovenstraatL 2, 3
WielingenpleinC 19
WielingenstraatC 18, 19
Wilhelminastraat, KoninginD 10, E 10
WillaertstraatF 7
Willem BarentszstraatI 6, J 6
Willem MarisstraatG 8, H 8
Willem RoelofsstraatH 9
Willem de RijkestraatH 10
Willem de ZwijgerlaanH 10
WillemstraatF 11
WilgenbosD 7
WilgenpadI 10, 11
Willy MartensstraatH 7
Witte de WithstraatK 7, 8
Wittstraat, Cornelis deD 9, 10
Wittstraat, Johan deD 10, E 9, 10
WolbrandsstraatF 12
Wolffstraat, BetjeG 8
WolwevershavenB 9
WouwstraatD 13
WijnbrugC 10
WijngaardstraatB 10
WijnstraatC 9, 10, B 10
  
IJsselstraatB 14
IJzerenbrugstraat, LangeC 9
  
Zaanstraat, van derK 7
ZakkendragersstraatB 10, C 10
Zamenhoflaan, Dr. L.L.D 13
Zeedijk, WieldrechtseL 3
ZeehavenlaanI 6, 7
ZomerhofD 9
ZonnepleinL 10
ZoomstraatC 19, D 19
ZoutmanstraatJ 7
ZuidendijkG 7, H 7, I 8, J 8, K 8, l 9, 10, 11, 12, 13
ZuidhovenlaantjeI 10
ZwaanhofD 10
Zwijgerlaan, Willem deH 10
ZijldiepstraatC 18, C 19

Kerken
7 St. Bonifaciuskerk (R.K)B 10
12 Oud Katholieke KerkB 10
13 Nieuwkerk (Ned. Herv.) (buiten gebruikB 10, 11
19 Petruskapel (Geref.)B 15
27 Grotekerk (Ned. Herv.)C 8
39 WaalsekerkC 9
44 LuthersekerkC 9
54 Augustijnenkerk (Ned. Herv.)C 10
59 Kerk der Oud Geref. GemeenteC 10
94 Doopsgezinde kerD 10
98 Remonstrantse kerkD 10
101 Ned. Herv. ver. CalvijnD 10
103 Kruiskerk (Vrije Evang. Gemeente)D 10, 11
104 Kerk der Geref. GemeenteD 11
114 Noorderkerk (Ned. Herv.)D 13
127 Wilhelminakerk (Geref.)D 10, E 10
129 St. Antonius van Paduakerk (R.K.)E 10
131 Hersteld Apost. Zendinggemeente en Geref. kerk (art. 31 K.O.)E 10
132 Christ. Geref. kerk centrumE 10
150 Stichting Het Apost. GenootschapF 7
153 Julianakerk (Geref.)F 9, G 9
164 Onze Lieve Vrouwekerk (R.K.)G 8
165 Johanneskerk (Ned. Herv.)G 8
171 Pauluskerk (Ned. Herv.)G 10
196 Andreaskerk (Ned. Herv.)J 7, 8
200 Stefanuskerk (Geref.)J 9
203 Opstandingskerk (Vrije Evang. Gemeente)K 9
213 De verrezen Christus (R.K.)K 9
214 St. Jozef de arbeider (R.K. hulpkerk)B 14
217 Christ. Geref. kerk ZuidhovenI 10

Gemeente scholen
14 Klasse voor varende schipperskinderenB 10, 11
18 WantijschoolB 13, 14
22 MerwedeschoolB 16, 17
56 StatenschoolC 10
64 Prinses MarijkeschoolC 10
84 Jan LigthartschoolD 8
85 B.L.O.-school voor debielen (A.H.D. Wepster)D 9
97 B.L.O.-school voor imbecillen (dr. A. van Voorthuysen)D 10
102 Theo ThijssenschoolD 10, 11
107 U.L.O. GroenedijkD 12
111 J.W. BoermanschoolD 12
138 Prinses IreneschoolE 11
145 dr. A. PlesmanschoolE 14
157 Prof. Dr. KohnstammschoolF 10, G 10
162 Admiraal de RuyterschoolG 6, 7
166 TorenschoolG 8
167 Prinses MargrietschoolG 8
179 Rembrandtschool, Willem Marisschool, B.L.O.-school voor debielenH 8
182 U.L.O.-KrispijnH 9
186 NassauschoolH 10
193 M.H. TrompschoolJ 7
195 MontessorischoolI 8
197 U.L.O.-WielwijkJ 8
205 Abel TasmanschoolL 7
206 Johan van OldenbarneveldschoolK 8
208 Gemeenteschool No. 3L 12
221 L.O. School SterrenburgJ 12, K 12

Gemeente kleuterscholen
20 WantijB 15
71 KlavervierC 10
82 in het ZonnelandD 8
112 De KarekietD 12
138 P. MaritsE 11
145 Dependance van de KarekietE 14
162 De ZonnestraalG 6, 7
167 De ZonnebloemG 8
173 De WoelwatersG 11
180 De WiltzanghH 9
188 MontessorischoolI 8
193 De WielewaalJ 7
204 De LeeuwerikK 9

Gemeentescholen V.H.M.O. kweekschoolonderwijs
3 Kweekschool en Kweekschool voor kleuteronderwijzeressenB 9
99 Dag- en avondschool voor N.O. en Algemeene BeroepschoolD 10
107 HandelsavondschoolD 12
116 Johan de WittgymnasiumD 13
117 Gemeentelijk lyceumD 13

Bijzondere scholen
8 St. Bonifaciusschool r.k. jongensschool l.o., Anne Frankschool r.k. b.l.o.B 9, 10
11 Wilhelminaschool chr. b.l.o.B 10
23 Rohobothschool chr. l.o.B 17
31 Studiehuis KranenburgC 9
43 St. Michalschool r.k. u.l.o.C 9
46 Mariaschool r.k. meisjesschool l.o.C 10
50 Neutrale school u.l.o.C 10
57 Albert Schweitzerschool b.l.o.C 10
62 School Museumstraat chr. l.o.C 10
65 Neutrale school l.o.C 10
73 Ds. J. Bogermanschool chr. l.o., ds. Balthazar Lydiusschool chr. l.o.C 11
83 Prinses Julianaschool chr. l.o. en u.l.o. Havo-MavoD 8
100 Prins Willemschool chr. l.o. en u.l.o.D 10
102 Anne de Vriesschool chr. school voor Handel- en PraktijkD 10, 11
106 Mhringschool l.o.D 11
115 Louise de Colignyschool chr. l.o.D 13
124 Schippersschool chr. l.o.E 9
128 St. Jozefschool r.k. jongensschool l.o., St. Antoniusschool r.k. meisjesschool l.o.E 10
134 dr. H. Bavinckschool chr. l.o.E 11
135 Buitenschool l.o.E 11
146 Prins Bernhardschool chr. l.o.F 6
152 St. Suraschool r.k. meisjesschool r.k.F 8
160 Groen van Prinstererschool chr. l.o.F 13
163 Pius X school r.k. jongensschool l.o.G 8
169 Marnixschool chr. l.o.G 9
172 Prinses Julianaschool (Krispijn) chr. l.o., Juliana van Stolbergschool chr l.o.G 10
177 Da Costaschool chr. l.o.H 8
183 dr. H. Colijnschool en dependance chr. l.o.H 10
184 Willem de Zwijgerschool chr u.l.o.H 10
190 Woonwagenkampschool r.k. l.o.J 6
191 Theresia meisjesschool r.k. l.o.K 9
192 Jacob van Heemskerkckschool chr. l.o.J 7
198 Montessorischool r.k. l.o.J 8
202 Don Boskoschool r.k. l.o.K 8
207 Talmachool chr l.o.L 9
215 dr. Maarten LutherschoolK 7
222 L.o. school SterrenburgK 12

Bijzondere kleuterscholen
46 R.K. kleuterschool Don BoskoC 10
62 Chr. kleuterschoolC 10
64 Neutrale kleuterschoolC 10
68 Chr. kleuterschool KabouterlandC 11
83 Chr. kleuterschool Pr. JulianaD 8
100 Chr. kleuterschool De HummelhofD 10
106 Mhring kleuterschoolD 11
113 Chr. kleuterschoolD 13
146 Chr. kleuterschool Pr. BernhardF 6
169 Chr. kleuterschool MarnixG 9
176 R.K. kleuterschool JacintaG 13
178 Chr. kleuterschool De RobbedoesH 8
181 Chr. kleuterschool KleutervreugdH 9
185 Chr. kleuterschool de KleuterkoepelH 10
188 MontessorikleuterschoolI 8
192 Chr. kleuterschool De RakkertjesJ 7
201 R.K. kleuterschool St. LuciaK 8
218 R.K. kleuterschool St. AgnesH 8

Bijzondere scholen voor V.H.M.O. enz.
47 R.K. huishoudschoolC 10
53 IndustrieschoolC 10
55 HuisvlijtschoolC 10
62 Chr. U.T.S.C 10
73 BinnenvaartschoolC 11
88 Chr. KweekschoolD 9
108 Hogere en middelbare landbouwschoolD 12
109 Hogere technische schoolD 12
136 Titus Brandsma College r.k. H.B.S.E 11
138 Lagere land- en tuinbouwschoolE 1
142 Technische schoolE 12, F 12
159 Chr. LyceumF 13, 14
166 Internationale school u.l.o., l.o en v.h.m.o.G 8
189 Huishoudschool (dependance)I 9
212 Vorming BedrijfsjeugdF 6

Bijzondere gebouwen
1 Rijkspolitie District DordrechtB 9
2 Protestants MilitairtehuisB 9
4 Rijkspolitie te waterB 10
5 GroothoofdspoortB 10
6 Inspectie lichamelijke opvoeding envorming in en buiten schoolverbandB 10
9 KantongerechtB 10
10 Raad van ArbeidB 9, 10
15 Gasfabriek en hoogdrukwaterleidingB 11
16 Dordrechts dierentehuisB 12
17 Gemeentereiniging en vuilverbrandingB 12
21 PolitiepostB 16, C 16
24 Gemeente ElecktriciteitsbedrijfA 17, B 17
25 BenthienkazerneC 8
26 Havendienst en veerbedrijfC 8
28 Bureau RijkswaterstaatC 9
29 Bureau StoomwezenC 10
30 Musem Mr. Simon van GijnC 9
32 Belastingkantoor invoerrechten en accijnzenC 9
33 Kamer van KoophandelC 9
34 Huize Johanna (bejaardentehuis)C 9
35 R.K.-ziekenhuisC 9
36 St. Jacobsgesticht (bejaardentehuis)C 9
37 PolitiepostD 9
38 StadhuisC 9
40 Bioscoop theater AstoriaC 9
41 Bioscoop theater LuxorC 9
42 Registratie, hypotheken, kadaster, insp. directe belasting 2e afdelingC 9, D9
45 Openbare leeszaalC 10
48 PicturaC 10
49 Huis van bewaringC 10
51 R.K.-militairtehuisC 10
52 Arrondissements RechtbankC 10
58 Bouw- en woningtoezicht, keuringsdienst voor warenC 10
60 Waarheid en VredeC 10
61 Dordrechts MuseumC 10
63 Bescherming BevolkingC 10
66 Gem. ArchiefC 10
67 ManegeJ 10
69 BrandweerkazerneC 11
70 Leger des HeilsC 11
72 KunstminC 11
74 Kantoor EnergiebedrijfC 12
75 Koppelstation E.Z.H.C 12, 13
76 WaterleidingbedrijfC 12, 13
77 Koppelstation E.Z.H.C 13
78 WantijbadC 14
79 Waterleidingbedrijf (spaarbekken)C 20
80 DiaconessenhuisD 8
81 Rozenhof (stichting diaconie Ned. Herv.)D 8
86 PatrimoniumD 9
87 Post- en TelegraafkantoorD 9, 10
89 Bureau sociale zaken, Burg. stand en bevolking, RijksarbeidsbureauD 9, E 9
91 BedrijvengebouwD 8
92 Inspectie Directe Belastingen afd. LoonbelastingE 9
93 Geneeskundige en gezondheidsdienstD 10
95 Kon. MarechausseeD 10
96 Leger des Heils AvondzonD 10
105 Bureau Openbare werken en volkshuisvestingD 11
110 VolksbadhuisD 12
118 JeugdherbergD 13
119 Inspectie en ontvangkantoor directe belastingenE 8
120 Ziekenhuis RefajaE 8
121 Telefoonkantoor P.T.T.E 8
122 Sanatorium Weizigt en ParkhuisE 9
123 Consultatiebureau tot Bestrijding der T.B.C.E 9
125 Informatiebureau V.V.V.E 9, 10
126 Station N.S.E 9, 10
130 C.J.M.V. Eben HazerE 10
133 Consultatiebureau voor zuigelingenE 11
139 De schuilhoek (kinder en meisjestehuis)E 12
140 Gem. OntsmettingsdienstE 12
143 Ver. tot ZiekenverplegingE 13
144 Gem. ZiekenhuisE 12, 13
147 Dienst Sociale Werkvoorziening (D.S.W.)F 6
148 SportfondsenbadF 7
149 IJkkantoorF 7
151 Medisch CentrumF 8
154 Bejaardentehuis ThureborghF 10
156 PolitiepostF 10
155 SlachtplaatsF 10
158 PolitiepostF 10
161 PolitiepostG 6
168 VolksbadhuisG 9
170 PolitiepostG 9
187 JeugdhavenI 8
194 PolitiepostJ 7
199 Stichting tot beheer en Exploitatie van woningenC 12
209 R.K. Cultureel Maatsch. Centrum Stichting CrabbehofJ 9, 10
210 Bejaardencentrum Crabbehof en verpleeghuis VijverhofJ 9
211 Saneringsbureau (dependance Openbare Werken en Volkshuisvesting)G 10
  Landmeter (dependance Openbare Werken en Volkshuisvesting)G 10
  Plantsoenen (dependance Openbare Werken en Volkshuisvesting)G 10
218a GymlokaalK 7
219 GymlokaalJ 7
220 GymlokaalK 9
223 GymlokaalJ 12

Havens
BaanhoekhavenC 20, D 19, E 19
BomhavenC 8
1e JachthavenC 13, 14
2e JachthavenC 14, 15
JulianahavenJ 4, 5, K 4, 5, L 4, 5
KalkhavenD 7, 8
Maartensgat (jachthaven)C 8
1e MerwedehavenA 14, 15, B 15, 16
2e MerwedehavenA 17, 18, B 18, 19
Nieuwehaven (jachthaven)B 9, C 8, 9
PapegatE 7, F 7
RiedijkshavenB 11, C 11
SpoorweghavenE 7
SpuihavenC 10, 11, D 8, 9, 10
VoorstraatshavenB 10, C 8, 9, 10 D 9
WantijkilC 17
WilhelminahavenI 4, 5, 6, J 4, 5, 6
WolwevershavenB 9, 10
WijnhavenB 10



DUBBELDAM
Straten
AcaciastraatJ 17
AchterwegI 13, J 13, 14
  
Baron van BoetzelaerlaanH 15, 16, 17
BeatrixstraatH 16, I 16
BernhardstraatH 16, I 16
BerkenlaanI 17
BeukenlaanJ 15, 16
Boetzelaerlaan, Baron vanH 15, 16, 17
Burg. StruykstraatH 15, 16
Burg. de Roostraatg 15, H 15
Burg. van DorsserstraatH 15
Burg. JaslaanI 14, J 14
  
DampleinI 16
DillenburgstraatI 14, 15
DordwijklaanH 13, I 13, 14
Dorsserstraat, Burg. vanH 15
DubbelstraatI 15, 16
DubbelsteynlaanI 14, 15, 16, 17
DwarsstraatI 15, 16
  
EikenlaanJ 15
ElzenlaanI 16, J 16
EmmalaanI 14, 15
EmmastraatI 16
EsdoornlaanI 17, J 17
  
FrisostraatH 15, I 15
  
GravensingelI 15, J 15, 16, 17
GoudenregenstraatJ 16, K 16
Groene KruislaanH 15, I 15
  
Haaswijkweg OostH 17, 18, I 18, 19, 20
Haaswijkweg WestG 1, 16, H 16, 17
HendrikstraatH 16
HoofdstraatI 15, 16
  
IrenestraatH 16, I 16
IepenlaanK 16, 17
  
KastanjelaanJ 16, K 16
KooipadI 17, J 17
KoningstraatH 14, 15
Kromme ZandwegI 16, 17, 18
Kruislaan, GroeneH 15, I 15
  
LijsterbesstraatJ 16, 17, K 17
LindelaanI 17, 18, J 17
  
MagnoliastraatJ 15
MargrietstraatH 16, I 16
MarijkestraatH 16
MeidoornlaanI 17
  
NassaustraatH 15
Noordendijk WestG 17, 18, H 18, 19, 20, I 20
  
OranjestraatH, 15, 16
OudendijkJ 13, 14
Oudendijk OostI 19, 20, J 14, 15, 16, 18, 19, K 15, 16, 17
  
ParklaanI 16, J 16
PlatanenlaanI 16, J 16
Provinciale wegG 15, 16, H 16, 17, 18, I 18, 19, J 19, 20
PrunuslaanI 17
  
ReewegpadH 16, G 16
Rechte ZandwegH 16, 17, I 16
Roostraat, Burg. deG 15, H 15
  
SchenkeldijkL 13
StadhoudersstraatH 14, 15
StevenswegK 14, L 14
Struykstraat, Burg.H 15, 16
  
VissersdijkH 17, G 17, 18
VijverlaanJ 15
  
WilgenlaanJ 16, 17
WilhelminastraatI 15
  
Zandweg, KrommeI 16, 17, 18
Zandweg, RechteH 16, 17, I 16
Zuidendijk OostK 18, 19, 20, 21, 22, L 17
Zuidendijk WestL 14, 15, 16

Bijzondere gebouwen
1 Vereningsgebouw De SchuurH 16
2 GemeentehuisI 15
3 Groene KruisI 15
4 Chr. schoolI 15
5 Chr.L.O. en KleuterschoolI 15
6 Ned. Hervormde KerkI 16
7 Herv. Centrum De RankI 16
8 Gem. L.O. schoolI 16
9 PostkantoorI 16
10 WatertorenI 18
11 Ger. KerkI 14
12 Gymlokaal 
13 Kleuterschool de Wildzang 
14 Gem. Kleuterschool 

ZWIJNDRECHT
Straten
AchterstraatB 8
Admiraal de RuyterwegD 3, E 3
Admiraal TrompstraatD 3, 4, E 3
Adolf van NassaustraatB 5, 6
Adriaan BanckertstraatD 3, 4, E 4
AkeleilaanC 1, 2
Ambachtlaan, KortD 2, 3
AnemoonlaanC 2, D 2
AnjerstraatC 2
Anthonie van LeeuwenhoekstraatB 3, 4, C 4
ArubastraatD 4
  
BalistraatD 4
Banckertstraat, AdriaanD 3, 4, E 4
BankastraatD 4, 5
Beatrixstraat, PrinsesA 5, 6
Beerstraat, GroteA 4, B 4
BeinemastraatF 3
Bernhardstraat, PrinsB 5, 6
BilderdijkstraatD 5
BonairestraatD 4
BootjessteegA 2
Bosboom ToussaintstraatD 5
BoschA 4, 5
Boschstraat, Ds. D.A. van deE 3
Bourbonstraat, Charlotte deB 5
Boutenstraat, Dr.C 4, D 4
BreitnerstraatB 4
Burg. BrouwerstraatA 5
Burg. de BrunelaanA 6, B 6, C 6
Burg. DoornlaanB 5
Burg. DoornpleinB 5
Burg. DoornstraatB 5
Burg. JansenlaanA 4, 5, B 5
  
Campertstraat, JanC 4, 5, D 5
Catsstraat, JacobD 5, E 5
CelebeslaanD 4
Charlotte de BourbonstraatB 5
Christiaan HuygensstraatB 4, C 3, 4
Corn. EvertsenstraatD 3, E 3, 4
CupachostraatD 4, E 4
  
Da CostastraatC 4, 5, D 5, 6
DahliastraatC 2, D 2
DamsteegB 7
De GenestetstraatD 5, E 5
De MerodestraatE 3
DevelwegA 1, 2, B 1, 2, C 1, 2, D 1, 2
Deysselstraat, vanE 4
Dirck UittenbogaardstraatB 3
Doormanlaan, KarelD 4, 5, E 3, 4
Doornlaan, Burg.B 5
Doornplein, Burg.B 5
Doornstraat, Burg.B 5
DotterbloemstraatC 2
Dr. BoutenstraatC 4, D 4
Dr. LelystraatB 8
Ds. D.A. v.d. BoschstraatE 3
DuizendschoonstraatC 2
Doustraat, GerardA 5, B 4, 5
  
Edenstraat, vanE 4
EenhoornstraatB 4
EikeboomstraatA 7
EmmastraatB 6, C 6, 7
EricastraatC 2, D 2
Evertsenstraat, Corn.D 3, E 3, 4
  
Frans HalsstraatB 5
FresiastraatC 2
Frits VogelstraatE 3
FuchsiastraatC 2
  
Galenstraat, Jan vanD 3, E 3, 4
Genestetstraat, DeD 5, E 5
GeraniumstraatC 2, 3
Gerard DoustraatA 5, B 4, 5
Goedeweg, Willem deA 3
Gorterstraat, TitiaE 2
GossaertstraatE 3, 4
GriendA 5
Groene KruispadA 7
Grote BeerstraatA 4, B 4
  
Hallstraat, Walraven vanE 3
H.A. LorentzstraatB 3, C 3, 4
Halsstraat, FransB 5
Hans LipperheystraatC 4
Heer OudelandslaanA 2
HelmersstraatE 5
Hendrikdwarsstraat, PrinsB 6, 7
Hendrikstraat, PrinsB 6, 7
Het MeepadA 6, 7
Het SlagveldA 8, B 7, 8
Heijdenstraat, Jan v.d.A 8, B 8
Heynstraat, PietD 3
HobbemastraatB 5
Hoochstraat, Pieter deB 5
Hooftplein, P.C.E 5
Hooftstraat, P.C.E 5
HortensiastraatA 4, 5
HovenierspleinA 4
HoveniersstraatA 4, 5
Huygensstraat, Chr.B 4, C 3, 4
HyacinthstraatD 2
  
Irenestraat, PrinsesA 5
IrisstraatD 2
Isralsstraat, JozefB 4, 5
  
Jacob CatsstraatD 5, E 5
Jacob MarisstraatB 4, 5
Jan CampertstraatC 4, 5, D 5
Jan van GalenstraatD 3, E 3, 4
Jan v.d. HeijdenstraatA 8, B 8
Jan LuykenstraatD 5, E 5
Jan van NassaustraatB 6
Jan VrolijkstraatE 3, F 3
Jansenlaan, Burg.A 4, 5, B 5
JavalaanD 4, 5
Johannes PoststraatE 2, 3
Jozef IsralsstraatB 4, 5
JulianastraatB 6, 7
Juliana van Stolbergstraatb 6
JupiterstraatA 4, B 3, 4
JurgensstraatE 5
  
Kamerlingh OnnesstraatC 4
Karel DoormanlaanD 4, 5, E 3, 4
KeetmeesterstraatB 7
KerkelaantjeB 7
KerkstraatB 7
KlaproosstraatD 2
KloosstraatE 4
KogelerstraatF 2, 3
KoninginnewegA 6, B 5, 6, C 4, 5, D 3, 4, E 2, 3
KorenbloemstraatD 2, E 2
Kort AmbachtlaanD 2, 3
KortenaerstraatE 3
KreeftstraatA 4, B 4
KreekwegD 1, 2, E 2
Kruispad, GroeneA 7
KruisstraatA 7, B 7
  
LandmanwegA 3
LaurensvlietA 4, B 4
LeeghwaterstraatA 8
LeeuwenbekstraatD 2
Leeuwenhoekstraat, Anthonie vanB 3, 4, C 4
LeeuwstraatB 4
Lelystraat, Dr.B 8
LindelaanA 2, 3, B 3, 4, C , 5, 6
Lindtse benedendijkD 1, 2, E 2, F 2, 3
LindtsedijkE 2, F 2, 3
LindtsestraatF 3
LinnaeusstraatC 5
Lipperheystraat, HansC 4
LisstraatD 2, 3
Lodewijk van NassaustraatA 6, B 6
Lorentzstraat, H.A.B 3, C 3, 4
Luykenstraat, JanD 5, E 5
  
MaaspleinB 7, 8
Maasweg, OudeF 1, 2
Maesstraat, NicolaasB 5
Margrietstraat, PrinsesA 5
Marisstraat, JacobB 4, 5
MarnixstraatE 5
MarsmanstraatE 4
MarsstraatA 3, B 3
Marijkestraat, PrinsesA 5, 6
Mauritsstraat, PrinsB 6, 7
MauvestraatB 4
Meepad, HetA 6, 7
MeerdervoortstraatD 5, E 5
Mekelstraat, Prof.E 2, 3
MelkwegsingelA 4
MercuriusstraatB 3
Merodestraat, DeE 3
MesdagstraatB 4
MimosastraatD 2, 3
MolenstraatB 7, C 7
  
NarcisstraatC 3, D 2, 3
Nassaustraat, Adolf vanB 5, 6
Nassaustraat, Jan vanB 6
Nassaustraat, Lodewijk vanA 6, B 6
NederhovenC 1
NeptunusstraatA 4
NoteboomstraatA 7, B 7
NoordwegD 1, E 1, F 1
NieuwstraatB 8
Nicolaas MaesstraatB 5
NijhoffstraatE 3, 4
  
OfficiersvlietA 2, 3
OoievaarspleinC 1
Onderdijkse RijwegA 8, B 7, 8, C 6, 7, D 6
Onnesstraat, KamerlinghC 4
Oranjelaan, Willem vanB 5, 6
OranjepleinB 6
OrchideestraatD 4
OrionstraatA 4
OstadestraatB 5
Oudelandslaan, HeerA 2
Oude MaaswegF 1, 2
Oude StationswegA 1, 2
  
ParallelwegC 4, 5, D 5
PatrijsstraatC 1, D 1
Paulus PotterstraatB 4, 5
PegasusstraatA 4, B 4
PerkstraatE 4
P.C. HooftpleinE 5
P.C. HooftstraatE 5
Piet HeynstraatD 3
Pieter de HoochstraatB 5
Pieter ZeemanstraatC 3, 4
PlantagewegC 2, 3, D 3
PlutostraatA 4
Poststraat, JohannesE 2, 3
Potterstraat, PaulusB 4, 5
PrimulastraatC 3, D 3
Prins BernhardstraatB 5, 6
Prins HendrikdwarsstraatB 6, 7
Prins HendrikstraatB 6, C 6
Prins MauritsstraatB 6, 7
Prinses BeatrixstraatA 5, 6
Prinses IrenestraatA 5
Prinses MargrietstraatA 5
Prinses MarijkestraatA 5, 6
Prof. MekelstraatE 2, 3
  
RaadhuispleinB 6
RamstraatB 4
RanonkelstraatD 3
ReestoepA 8
ReigerstraatD 1
RembrandtstraatB 4, 5
ReviusstraatD 5
RingdijkA 8, 9, B 7, 8, C 6, 7, D 5, 6, E 4, 5, F 3, 4
RoerdompstraatC 1
RoosstraatD 2, 3
RotterdamsewegA 5, 6, 7, B 7
Ruyterweg, Admiraal deD 3, E 3
Ruisdaelstraat, vanB 5
Rijksweg nr. 16A 2, 3, B 3, C 3, 4, D 4, 5, 6
  
SaturnusstraatA 3, 4
SchobbelandstraatA 2, 3
SchoolstraatA 7, B 7
SchorpioenstraatA 4, B 4
SchoutwegA 3
SchuitenvaardersstraatA 4
SchutterstraatA 4
Simon StevinstraatB 3
Slagveld, HetA 8, B 7, 8
SlauerhoffstraatE 3, 4
Sluiterweg, WillyA 4, 5, B 5
SpechtstraatD 1
Speelmanstraat, W.A.E 2
SperwerstraatC 1
StaringstraatD 4, E 4, 5
StationspleinC 6, D 6
Stationsweg, OudeA 1, 2
SteenbokstraatA 4, B 4
Stevinstraat, SimonB 3
StierstraatB 4
Stolbergstraat, Juliana vanB 6
Stoop van ZwijndrechtstraatA 5, B 5
SumatralaanD 4
SurinamestraatD 4, E 4
  
TimorstraatD 4
Titia GorterstraatE 2
TollensstraatD 5
TooropstraatB 4
Toussaintstraat, BosboomD 5
Trompstraat, AdmiraalD 3, 4, E 3
TweelingenstraatA 4, B 4
  
UilenvlietE 3, F 3
Uittenbogaardsraat, DirckB 3
UranusstraatA 3, 4, B 3
  
Van DeysselstraatE 4
Van EdenstraatE 4
Van GoghstraatB 4
Van RuisdaelstraatB 5
Veenstraat, G. van derE 2, 3
VeerpleinB 7, 8
VenusstraatA 3, B 3
Verbindingsweg NoordD 4, 5
Verbindingsweg ZuidD 4, 5
Verlengde Westelijke ParallelwegB 3, 4, C 4
VerleunstraatF 3
VermeerstraatB 5
VerweijstraatE 4
VinkpleinC 1
VissenstraatB 4
Vogelstraat, FritsE 3
VondelstraatD 5, E 5
Vrolijkstraat, JanE 3, F 3
  
Waardstraat, G. deE 3, F 3
WagenveldB 5
Walraven van HallstraatE 3
W.A. SpeelmanstraatE 2
WaterhoenstraatC 1, D 1
WatermanstraatB 4
WeegschaalstraatA 4
WilgenstraatA 7
WilhelminastraatA 7, B 7
Willem de GoedewegA 3
Willem van OranjelaanB 5, 6
Willy SluiterwegA 4, 5, B 5
Witte de WithstraatD 4, E 3, 4
  
IJsvogelpleinD 1
  
Zeemanstraat, PieterC 3, 4
ZonnebloemstraatD 3
ZuiderkruisstraatB 3, 4
Zwijndrechtstraat, Stoop vanA 5, B 5

Kerken
1 Ned. Herv. KerkA 1
5 Maranathakerk (Geref. art. 31)A 6
14 Koningskerk (Geref.)B 5
19 Heilig Hart van Jezus (R.K. Kerk)B 6
21 Bethelkerk (Geref.)B 7
23 Oude Kerk (Ned. Herv.)B 7
30 Chr. Geref. Kerk H.V.C 6
35 Ned. Herv. KerkD 2
42 Geref. KerkF 2
45 Johanneskerk (Ned. Herv.)A 4
54 St. Petruskerk R.K.D 2
55 Geref. Kerk Art. 31D 3

Gemeente- en bijzondere scholen
2 Chr. School van L.O. De OeverA 5
3 Chr. Technische SchoolA 5
4 Chr. Huishoudschool De SchakelA 6
7 Chr. U.L.O. School de MorgensterB 3
8 Gemeente School U.L.O.B 4
9 R.K. KleuterschoolB 4
10 Gemeente KleuterschoolB 4
11 Rembrandtschool Gem. L.O.B 4
12 Chr. L.O. School de ToortsB 5
17 Julianaschool Gem. L.O.B 6
20 Chr. Kleuterschool MorgenstondB 7
22 Chr. L.O. en KleuterschoolB 7
24 Chr. L.O. SchoolB 7
26 Da Costaschool L.O.C 4
29 Volksonderwijs Chr. School De RankC 6
32 R.K. L.O. School St. JosephC 6
33 Gem. KleuterschoolC 6
34 Jan Ligthartschool Gem. L.O.C 6
36 Gem. L.O. en Kleuterschool MeerdervoortD 4
38 Chr. L.O. School Eben HazerD 5
40 Gem. L.O. SchoolE 2
41 Chr. Kleuterschool RehobothE 4
43 Chr. L.O. SchoolD 2
46 R.K. L.O. School Minister CatsB 4
47 Geref. School voor L.O. Art. 31A 3

Bijzondere gebouwen
6 Herv. Bejaardencentrum De LindonkA 6
13 Bejaardencentrum De LichtkringB 5
15 Verenigingsgebouw De VonkenbergB 5
16 PostkantoorB 5
18 RaadhuisB 6
25 BrandweerC 4
27 Groente- en Fruitveiling ZwijndrechtC 5
28 Station N.S.C 5
31 R.K. Internaat JulianaC 6
37 Ned. Herv. Centrum MeerdervoortD 5
39 Sporthal 't HofE 2
44 Groene KruisgebouwA 7
48 GymzalenA 3
49 Zwembad de Hoge DevelB 2
50 Chr. LyceumB 2
51 R.K. L.O. schoolD 2
52 Gem. KleuterschoolD 2
53 Chr. L.O. school de PoortD 2
54 Chr. L.O. school de BronE 3

Op de kaart:
- N.V. Gebr. Broere
- N.V. Aann. bedr. C.J. Nodelijk
- Dordtse Hout en Bouwmatr. Handel
- N.V. Bakkerij Producten J.G. de Zeeuw
- N.V. Bakkerij Producten Diederik
- Fir. Wyers Distil. en Wijnhandel
- N.V. Handel Mij. Kennedy
- N.V. Derks' Verf en Lakfabrieken
- Fir. P. Overwater
- N.V. Ef.De.Be.
- N.V. Chefaro
- N.V. Aannemings Maatschappij C. en A. Kasteleijn
- Kon. N.V. Fokker Vliegtuigenfabriek
- Houtbereidingswerkplaats N.S.
- N.V. tot expl. der haveninrichtingen
- Kemper en Van Twist
- Gem. Autobusbedrijf
- Kon. Fa. Penn en Bauduin constr. werkpl. ijzergiet. en mach. fabr.
- Electro Motorenfabriek Dordt
- Biscuit en chocoladefabr. Victoria
- N.V. Aviolanda mij. voor vliegtuigbouw (Papendrecht)
- N.V. A. Zwanenburg en Co Conservenfabrieken (Zwijndrecht)
- Swanenburg herstelpl. voor werkt. (Zwijndrecht)
- N.V. van Epenhuijsen Chem. Tank (Zwijndrecht)
- N.V. A. Visser en Co. (Zwijndrecht)
- N.V. Howard en Co Rijstpellerij (Zwijndrecht)
- N.V. Drimmelen houthandel en Zagerij (Zwijndrecht)
- N.V. Maatschappij tot exploitatie verenigde Oliefabrieken (Zwijndrecht)
- Chem. Fabr. Chemproha (Zwijndrecht)
- N.V. Schokbeton (Zwijndrecht)
- N.V. P. van Leeuwen Jr. Buizenhandel (Zwijndrecht)
- Groot's Staalcontr. (Zwijndrecht)
- De Beverkop (Zwijndrecht)
- Mabuwat (Zwijndrecht)

(c) Dordrecht januari 2006.

Copyright februari-maart 2004 / juni-aug. 2005 / nov. 2006-jan. 2007 / april-mei 2007